rekonstrukce bytových jader

Bytová jádra


Požaduje-li zákazník dlažbu také v kuchyni, nebo na chodbě, musí počítat s vyššími náklady na vyrovnání stávající betonové podlahy. Toto se provádí samonivelačními stěrkami je to věc zcela individuální.

Dále zajišťujeme, v souvislosti s rekonstrukcí bytového jádra vyzděné poličky a přizdívky v koupelně, podezdění zapuštěných umyvadel, dodání a montáž zrcadel do obkladu, pokládku topných rohoží, výměnu radiátorů, pokládku plovoucích podlah, zazdívání dveřních otvorů v panelu, prořezávání nových dveřních otvorů do panelů (dle statického posouzení - důležité) a následnou likvidaci odpadu na řízené skládce.

Zabezpečení vstupních dveří - protipožární dveře, vyztužení plechové zárubně proti vypáčení (kapsa zámku), zpevnění pantů a zámků na dveřích proti vylomení (krycí plechy), panoramatické kukátko, Profil-KESO 2000 S-pancéřované zámky s EURO-tvarem švýcarské technologie.

Vypracování a dodání projektové dokumentace a statického posudku do 10ti pracovních dnů od podepsání Smlouvy o dílo.

Další naše činnost: Obklady, dlažby, zednické práce, instalatérské práce, rozvody el. instalace, sádrokarton, prořezávání otvorů v panelech, bourání panelových příček, malířské a natěračské práce, autodoprava do 1,5 tuny.

Platební podmínky:
- 70% z ceny díla před zahájením prací, z toho 40% v hotovosti a dalších 30% na fakturu se splatností do 5ti dnů od zahájení prací.

Kompletní rekonstrukce bytového jádra je nemalou finanční zátěží Vašeho rodinného rozpočtu. Rozhodnete-li se pro tento krok, je dobré nejprve zvážit, jaké jsou možnosti řešení v dané situaci s ohledem na Vaše potřeby a finance. Dalším krokem je čas. Od prvního kontaktu k termínu realizace je dobré uvažovat v horizontu dvou až pěti měsíců (vlastní návrh, vypracování podkladů, výběr obkladů, dlažby, zařizovacích předmětů, podání na stav.úřadě a vlastní realizace).

Podívejte se na některé možnosti přestavby bytového jádra.

bytová jádra návrh č.1 bytová jádra návrh č.2 bytová jádra návrh č.3 bytová jádra návrh č.4 bytová jádra návrh č.5 bytová jádra návrh č.6 bytová jádra návrh č.7 bytová jádra návrh č.8